drda
Київська Міська Державна Адміністрація

6 листопада 2019

Дарниця відзначає 76-у річницю звільнення міста Києва

Сьогодні, 06 листопада члени ветеранських організацій району, заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Петро Захарченко та громадськість взяли участь у урочистій церемонії покладання квітів до «Монументу мужності», вшановуючи світлу пам’ять про тих полеглих героїв, хто віддав своє життя заради визволення столиці нашої Батьківщини та звільнив наш рідний Київ.

Заступник голови Дарницької райдержадміністрації Петро Захарченко привітав ветеранів Другої Світової із 76-ю річницею визволення Києва від фашистських загарбників.

«У нашій пам’яті назавжди збережуться подвиги та масовий героїзм воїнів на полях битв при визволенні столиці України. Цю перемогу ви здобули ціною важких втрат. Окупація, яка тривала більше трьох років, принесла численні страждання для нашого народу. Ми пишаємось дорогими і славними іменами кожного, хто віддав життя за мир і щастя України. Ми вас цінуємо та поважаємо. Дякуємо всім причетним за мужність, силу духу і самопожертву в боях за наш рідний Київ», – зазначив він!

Окупація Києва тривала 778 днів – з 19 вересня 1941-го до 6 листопада 1943 року.

image_printВерсія для друку