drda
Київська Міська Державна Адміністрація

З нагоди відзначення Світлого Хрестового Воскресіння (Великодня) було відвідано Реабілітаційний центр для учасників АТО «Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Другої світової війни».

За ініціативи голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Геннадія Сінцова, всебічного сприяння радника голови Дарницької райдержадміністрації з питань соціального захисту ветеранів війни – учасників антитерористичної операції Геннадія Королюка, Громадської спілки «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ», БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІСІЯ ДОБРА», з метою підтримки учасників антитерористичної операції та з нагоди відзначення Світлого Хрестового Воскресіння (Великодня) було відвідано Реабілітаційний центр для учасників АТО «Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Другої світової війни».

Здійснення вищезазначеного заходу стало можливим завдяки підтримки голови Профспілкового товариства іммігрантів в Італії «Справедливість» Ігора Пархуця, яким було надано медичні препарати та засоби гігієни, завдяки Сергія Приймака – «Кіборга», що лікується в Італії від важкої хвороби, отриманої внаслідок поранення та знаходить в собі сили і в такому стані переймається проблемами своїх побратимів, надає допомогу тим, хто цього потребує.

Реабілітаційному центру для учасників АТО «Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Другої світової війни» було передано медичних препаратів та засобів гігієни від Громадської спілки «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» та БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІСІЯ ДОБРА» на суму понад 200 тис. гривень.

image_printВерсія для друку