drda
Київська Міська Державна Адміністрація

«Моя країна із гордим ім’ям – Україна»

24 серпня з нагоди 25-ї річниці незалежності України в парку «Позняки» відбувся районний святковий концерт та культурно-мистецьке свято «Моя країна із гордим ім’ям – Україна». В заході взяли участь колективи художньої самодіяльності закладів культури та бібліотеки району.

Дарничан та гостей столиці привітав Геннадій Сінцов – радник із загальних питань в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Подяками голови були нагороджені члени Ради волонтерів при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, члени громадської спілки «Братерство учасників бойових дій», члени громадської організації «Дарницька Громадська Варта» ті інші громадські діячі за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району та досягнення високої майстерності у професійній діяльності.

Також серед почесних гостей – депутати Київської міської ради Володимир Гончаров та Олександр Гончаров, за сприяння яких були нагороджені переможці районного літературного конкурсу «Моя Україна», який зібрав понад 330 дитячих віршів про батьківщину, героїв АТО, мову, природу. Відомі сучасні письменники і діячі мистецтв, які входили до суддівської колегії, відібрали понад 70 авторів до літературного альманаху «Я – клітинка твоя, Україно», який вийшов друком до 25-ї річниці Незалежності України. Усі діти, учасники конкурсу, отримали у подарунок збірочку віршів і запрошення на прогулянку по Дніпру.

Вперше була організована акція «Подаруй світу чорнобривці», під час якої всі бажаючі мали змогу безкоштовно отримати насіння вищезгаданих квітів для подальшої висадки. Акція закликала сіяти патріотизм та любов до рідної батьківщини, гордість за те, що ми українці зі своїми традиціями та звичаями. Адже чорнобривці – це один із символів України, який збагатив культуру та духовність українського народу, він уособлює дитинство, рідну матір і батька, рідну оселю. Ці квіти згадуються як в українських народних піснях, так і в сучасних авторських, а пісня композитора В. Верменича «Чорнобривців насіяла мати…» стала пісенним реквіємом усім українським матерям.

На всіх присутніх чекали майстер класи на будь-який смак, ярмарок hand madе, різноманітні конкурси та інші розваги.

Святкова атмосфера панувала протягом цілого дня та дарувала радість, сміх і задоволення кожному відвідувачу!

image_printВерсія для друку