drda
Київська Міська Державна Адміністрація

22 січня 2020

Дарницький район відзначив 101-у річницю Дня Соборності України

Біля   меморіальної  композиції  «Пам`яті  героїв   Євромайдану»  зібралися   представники  Дарницької райдержадміністрації та громадськості району.
«У цей день ми особливо задумуємося над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – у Дарницькому районі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків.  В цей день особливо відчувається єдність українців всього світу. І хоча сьогодні святковий день, але  ми повинні  віддати  шану і згадати тих, хто так само, як і їхні попередники 101 рік тому,  відстоюють  незалежність  й соборність України у війні на Сході нашої держави. Пропоную усім нам  згадати  загиблих  за  єдність України  хвилиною  мовчання  та  покласти  квіти   до меморіального комплексу», – зазначив  у  своїй промові виконувач обов’язків голови Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.
Учасники заходу об’єдналися біля 6 метрового Прапора України та зробили спільне фото
Також,  сьогодні  делегація від Дарницького району взяла участь в заході «Живий ланцюг Соборності», проведення   якого  Дарницька   райдержадміністрація   підтримує   щорічно.  Мешканці   і  гості  Києва символічно об’єднали береги Дніпра «живим ланцюгом» на мосту Патона в Києві.
Кияни ще раз показали всьому світу, що Україна є і буде єдиною, соборною державою!

image_printВерсія для друку