drda
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Форум «Ветеранський рух – питання та відповіді»

Почути кожного

04.04.2019 відбувся Форум «Ветеранський рух – питання та відповіді», організований Дарницькою райдержадміністрацією, спільно з керівником громадської спілки «Братерство учасників бойових дій України» Геннадієм Королюком.

У Форумі взяли участь керівники та представники 25-ти ветеранських організацій. З ветеранськими організаціями Дарницького району знайомився та спілкувався голова району – Сергій Левада. На форум також були запрошені керівники структурних підрозділів Дарницької райдержадміністрації.

Захід проходив (відбувався) у форматі «питання-відповідь», де кожний учасник мав змогу озвучити проблемні питання своєї організації і отримати від представників структурних підрозділів та голови Дарницької райдержадміністрації відповіді на них або пропозиції з можливими шляхами їх вирішення. Було піднята низка найболючіших для ветеранів питань, таких як надання професійної психологічної допомоги учасникам бойових дій та їх сім’ям, створення місць для займання спорту людям з інвалідністю, профорієнтації, навчання та працевлаштування молодих людей, які повернулися з зони АТО, питання патріотичного виховання молоді, створення спільної платформи для обміну інформацією між ветеранськими організаціями. Крім цього були розглянуті питання надання приміщень для офісів ветеранських організацій, надання фінансової підтримки цих організацій та інші цікаві і актуальні питання.

«Ваші проблеми, проблеми ваших організацій – це також і наші проблеми», – зазначив Сергій Левада, – «Ми не можемо не помічати проблеми людей, завдяки яким ми можемо мирно жити і працювати! Ми зробимо все можливе, щоб полегшити і покращити життя людей, які втратили здоров’я, захищаючи нас з вами. І це стосується не лише учасників бойових дій, які брали участь в АТО та на Майдані, а й ветеранів, учасників всіх бойових дій та збройних конфліктів».

За результатами форуму було вирішено розробити системний підхід до вирішення проблем учасників бойових дій, запоручившись підтримкою КМДА та депутатів; підготувати програму реабілітаційного комплексу для учасників бойових дій та ветеранів збройних конфліктів, а також конкретно, локально вирішувати проблеми кожної конкретної ветеранської організації.

image_printВерсія для друку