drda

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

23 грудня 2019р.

Стежками дружби, які до Дарницького району доведуть

20 грудня Дарницький район гостинно зустрів делегацію дітей із міста Рубіжного та навколишніх сіл та містечок Луганської області завдяки ініціативі та партнерській підтримці ГО «Братерство учасників бойових дій України» під керівництвом Геннадія Королюка .

Відвідини Києва і, зокрема, Дарницького району дітьми з Луганщини відбувається у рамках патріотичного лідерського проекту «Стежками дружби». Такі зустрічі дітей, із різних куточків нашої країни, організовуються і проводяться уже не вперше.

Педагоги Центру позашкільної освіти та лідери учнівського самоврядування Дарницького району з відповідальністю та креативністю підійшли до підготовки цієї корисної та доброї справи – підтримки школярів із Сходу України у формуванні своєї національної самосвідомості, почуття патріотизму, громадянської компетентності.

Приймаюча сторона постаралася створити комфортні умови перебування юних гостей, наповнили їхній час корисною інформацією, іграми, «Козацькими посиденьками», тренінгами та майстер-класами, теплим і привітним прийомом. Сподіваємось, що це має сприяти ставленню їхньої національно-патріотичної, громадянської позиції, розвитку лідерських якостей, навичок, умінь, готовності взяти на себе відповідальність самостійно організовувати та проводити тематичні заходи.

Окрім цікавого перебування у Центрі позашкільної освіти та участі у різних заходах, смачного обіду, юних гостей чекав гала-концерт «Дарниця талантами славиться-2019», що відбувся на базі СШ № 314 при потужній підтримці Управління освіти Дарницького району та особисто його начальника Євгенії Списовської. Діти переглянули виступи кращих учасників цього фестивалю-конкурсу та церемонію нагородження переможців.

Також, діти мали нагоду відвідати Верховну Раду України та Київський військовий ліцей і́мені Івана Богуна, який гостинно прийняв їх на п’ять днів. В день святого Миколая діти мали можливость замовити новорічні бажання та отримати солодкі подарунки, іграшки та книжки “Велика країна очима маленьких українців” від Ради волонтерів при Дарницькій райдержадміністрації на чолі з її головою Раїса Шматко.

На завершення офіційної частини відвідин столиці, у актовій залі Центру позашкільної освіти для дітей була організована етнодискотека на яку завітала група депутатів Дитячого парламенту та лідерів ДРРС “СТРІЛА”. Діти отримали масу позитивних емоцій, моральну підтримку, досвід змістовного проведення дозвілля, завели нові знайомства, цікаво, гарно і корисно провели свій час у столиці України і у одному із найкрасивіших його районів.

Організаторами заходу стали Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація під керівництвом Yaroslav Laguta, ГО «Братерство учасників бойових дій України» під керівництвом Геннадія Королюка та Центр позашкільної освіти Дарницького району під керівництвом Вікторії Бекещенко.

image_printВерсія для друку