28 лютого

Волонтерський рейд

Вже третій рік поспіль  ГС «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» проводить масштабні соціокультурні заходи 23 лютого і це символічно, адже в новітній історії України вже немає місця святам тоталітарного радянського режиму. Історію сьогодення виписують сучасні герої, що боронять східні рубежі нашої країни, її суверенітет та незалежність.

Цьогоріч керівництво спілки відвідало саме таких людей  – членів «БРАТЕРСТВА», що знаходяться на передовій та  на другій лінії оборони в різних місцях, уздовж лінії розмежування. Бойовий дух, готовність бійців до виконання військового обов’язку та їх вмотивованість  залишається як і завжди на високому рівні, що вселяє оптимістичні  надії та впевненість у  нашій  перемозі.  Матеріально-технічна база, забезпечення розташувань, що були відвідані, загалом  також відповідають потребам, що існують сьогодні.

Вразив налагоджений побут розташування артилеристів, що знаходиться на другій лінії оборони. У свій вільний час бійці мають змогу відвідати «палац спорту» (так бійці називають намет облаштований для занять спортом), «спа-салон» (намет із комплексом водних процедур) та навіть сауну, що були створені за ідеї та під керівництвом активного члена «БРАТЕРСТВА» Вадима Бойко-Щур. Така «постановка» питання зайвий раз підтверджує, що нам все під силу і ми все зможемо, а Український солдат є найкращим.

На зворотньому шляху керівництвом «БРАТЕРСТВА» був відвіданий прифронтовий дитячий будинок, яким вже декілька років поспіль опікується талановита актриса, співачка, легенда волонтерського руху та керівник Ради волонтерів «БРАТЕРСТВА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» Алла Мартинюк: «Як вони чекали…. а потім плакали коли їхала.. Мої підопічні діти сиротинця. У кожного з них своя складна історія та непроста доля. Цього разу окрім різноманітних продуктів харчування, речей для побуту, діти отримали ще й пральну машину та запас засобів для прання.

Четверо дітей отримали мобільні телефони. Це чотири щирих дитячих серця – Даша, Олена, Артем, Єгор, які вже давно не маленькі але Ніколи Не Мали Телефонів! Єгор онкохворий – 4стадія, в Артема перша іграшка в житті з‘явилась зовсім недавно і він плакав навіть від м‘якої іграшки, з Оленою я познайомилась за тиждень після смерті її мами, рік тому. Їй тоді було 11 років і вона мріяла про ляльку Монстр Хай, бо ніколи не мала її і завдяки вам я здійснила її мрію. Важко склалася доля і у Даші.

Я дуже люблю цих дітей, вони неймовірні і вже 3 роки поспіль не можу не допомогати їм, закриваючи абсолютно різні потреби!

Я вдячна усім своїм гарячим серцем тим, хто відгукнувся на прохання про допомогу сиротинцю цього разу. Ви просто незламна сила добра! Низький вам уклін! Моє серце  наповнене щастям!!!!!»

Залишається додати, що «БРАТЕРСТВО» і надалі планує відвідувати своїх бійців, що несуть нелегку службу на сході України  та всіляко підтримувати їх, не залишати на одинці дітей сиротинцю, дітей війни, що потребують нашої з вами уваги та допомоги.

Щиро дякуємо всім причетним до заходу за допомогу, підтримку та участь!

image_printВерсія для друку