drda
Київська Міська Державна Адміністрація

14 лютого 2017 року у парку ім. Воїнам-інтернаціоналістам (вул. Вербицького) о 11.00 відбулося проведення мітингу та покладання квітів присвяченого 28-й річниці виводу військ з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганська війна  не закінчилась до цього часу в серці тих, хто пройшов її без  видимих фізичних травм, але залишився навіки зранений душею є.  В людській пам’яті вона буде житии довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів. Це війна яка увірвалися в наше життя фронтовим вітром і залишається в памяті на завжди. Це трагедія не тільки держави, а й тих людей, котрі пережили  ці події.

14 лютого 2017 року у  парку ім. Воїнам-інтернаціоналістам (вул. Вербицького) о 11.00 – 12.00 відбулося проведення мітингу та покладання квітів присвяченого  28-й річниці виводу військ з республіки Афганістан та  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У заході взяли участь  учасник  бойових дій в Республіці Афганістан та екс-Югославії, полковник запасу, кавалер ордену Червоної Зірки керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Кучук О. М.,голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану Гончаренко М. М.,помічник народного депутата України Супруненка О.І., помічник депутата Київської міської ради Сулиги Ю.А., помічник депутата Київської міської ради Задерейко А.І.,представники Дарницької райдержадміністрації, побратими та небайдужі мешканці.

Панахиду за загиблими у бойових діях на території інших держав проводить отець Всеволод настоятель храму Рівноапостольної Великої Княгині Ольги.

Також 13.02.2017 в приміщенні Київської міської державної адміністрації за участю голови Держкомітету у справах ветеранів А. Дерев’янко пройшов захід, де мер Києва Віталій Кличко вручив 15-ти воїнам-інтернаціоналістам сертифікати на отримання квартир під час зустрічі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

image_printВерсія для друку