drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Закладено наріжний камінь співпраці та порозуміння ветеранів та районної влади

30 травня 2018 року в актовій залі Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відбулась, без перебільшення визначна подія – конференція з питань соціально-правового захисту ветеранів, реалізації їх законних прав, пільг та преференцій, гарантованих державою. В конференції прийняли участь ветерани війни, представники влади, громадськість, депутати Київради, депутати Верховної Ради України.

«Ця страшна війна торкнулась кожного з нас: хтось зі зброєю в руках кує нашу перемогу на передовій, хтось допомагає їм в цьому необхідним, а хтось тут переймається питаннями соціального захисту, реабілітації, адаптації та багатьох інших питань, що стосуються учасників бойових дій. Ми всі займаємось однією справою. Ми розуміємо один одного. Ми переможемо!» – наголосив у своєму зверненні учасникам конференції радник голови Дарницької РДА з питань ветеранів війни, голова ГС «БРАТЕРСТВО УБД» – Геннадій Королюк.

З привітальним словом до зібрання звернувся в.о. голови ДРДА – Петро Захарченко. У своєму виступі він підкреслив, що Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація в рамках своїх повноважень робить все можливе, щоб максимально спростити та наблизити до учасників АТО надання всіх послуг та пільг, які їм належать.

Конференція проходила в форматі вільного спілкування, керівники Управлінь та начальники служб Дарницького району виступали з доповідями та відповідали на запитання, що лунали з трибуни та залу.
Робота структурних підрозділів Дарницької держадміністрації в напрямку соціально-правового захисту ветеранів, медичного та житлового забезпечення в цілому визнана задовільною.

Найбурхливішого обговорення набули питання забезпечення учасників бойових дій земельними ділянками, адже проблема з вирішенням цих питань є надзвичайно гострою та потребує внесення змін до законодавства. Допомогли розібратись в цьому питанні депутат Верхоної Ради Віталій Сташук, депутати Київради Ігор Мірошниченко, Юрій Сулига, які надали змістовні відповіді на запитання ветеранів. Депутати обіцяли підтримати ветеранські ініціативи у сфері питань земельного законодавства, виділення та аудиту земель.

Слід зауважити, що у своєму виступі, народний депутат Віталій Сташук, запевнив, що особисто він завжди відкритий до співпраці та готовий допомагати у вирішенні нагальних питань, які обговорювалися у залі.
Зустріч була нелегкою – зачіпались вкрай наболілі питання, але учасники конференції досягли певних результатів. За наслідками зустрічі, спілкування з тих чи інших питань, було прийнято відповідні пропозиції та рішення, оформлені ініціативи.

Сьогодні ми можемо сміливо стверджувати, що закладено наріжний камінь співпраці та порозуміння ветеранів та влади.

image_printВерсія для друку