drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація звітує про свою діяльність за 2018 рік

Сьогодні, 01 березня 2019 року відбувся публічний звіт голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за 2018 рік, Громадський звіт Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за 2018 рік.

Виконувач обов’язків голови Петро ЗАХАРЧЕНКО з метою забезпечення належної прозорості та інформування громадськості, відзвітував щодо підсумків діяльності за 2018 рік.

Публічна доповідь керівника Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації проходила в присутності помічників депутатів Верховної Ради України, депутата Київської міської ради – Андрія ЗАДЕРЕЙКА, помічників депутатів, начальника Дарницького районного управління поліції Сергія ЧЕРНИШОВА, голови  Ради директорів підприємств, установ та організацій Дарницького району – Миколи СТОРОЖУКА, представників Громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей, небайдужих мешканців району та представників ЗМІ.

Відео з публічного звіту голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за 2018 рік, Громадського звіту Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за 2018 рік.

image_printВерсія для друку