drda
Київська Міська Державна Адміністрація

11 травня 2017 року з нагоди відзначення Дня Європи відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

11 травня біля приміщення ДРДА в рамках відзначення Дня Європи відбувся урочистий мітинг за участю депутатів Київської міської ради, родин Героїв Небесної Сотні, ветеранів АТО, громадських активістів (членів) ГС “Братерство учасників бойових дій”, ГО “Дарницька Громадська Варта”, волонтерів, спортсменів, лідерів учнівського самоврядування, військовослужбовців Національної Гвардії України, ЗСУ, помічників депутатів (Супруненко О.І., Сулиги Ю.А.) та усіх бажаючих.

Вітальне слово говорили керівник апарату ДРДА Олег Кучук, депутат Київської міської ради Юлія Ярмоленко та голова Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації Юрій Вітомський.

Свої виступом порадували присутніх зразковий хореографічний  ансамбль «ВОДОГРАЙ» та зразкова циркова студія Палацу культури «Дарниця» «СМАЙЛ».

Шановні українці, шановні дарничани!

 Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Безперечним визнанням європейською спільнотою нашої країни можна вважати сьогоднішній день – адже сьогодні, 11 травня, Радою Євросоюзу, без обговорення вже затверджено безвізовий режим для України! Далі, за процедурою, президент Європарламенту та посол головуючої в Євросоюзі Мальти остаточно затвердять безвізовий режим для України 17 травня.

Безвізові подорожі для наших громадян набувають чинності орієнтовно 15 червня.

Вітаю всіх дарничан та присутніх гостей Дарницького району! Приємно усвідомлювати, що події Майдану не залишилися несправдженими і ми довели, що рухаємося у правильному напрямку – напрямку свободи, поваги до людини та верховенства права.

Це важливий крок для кожного з нас, який в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця, кожного дарничанина. І ми – повноправні члени європейського співтовариства. Від щирого серця бажаю Вам миру та злагоди!

Слава Україні!

Виконуючий обов’язки голови                                  П.Захарченко

image_printВерсія для друку