drda
Київська Міська Державна Адміністрація

В Дарницькій райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада

11 листопада у актовій залі Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відбулася чергова апаратна нарада, яку провів в.о. голови Дарницької РДА Василь Борисович Лозовий.

Перед початком апаратної наради відбулося нагородження працівників Управління праці та соціального захисту населення району за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.

Відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”, нагороджено волонтера Громадської спілки “Братерство учасників бойових дій України”, економіста ТОВ “Альянс будівельників України”, Ластовець Ольгу Василівну.

Почесною грамотою Київської міської державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту та з нагоди Дня залізничника, нагороджено голову Правління громадської організації ветеранів війни і праці Дарницького залізничного вузла га станції Дарниця, Павлюка Миколу Степановича.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

апаратної наради Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

1. Про виконання повноважень структурними підрозділами Дарницької райдержадміністрації щодо попередження насильства в сім’ї.

Доповідач: Мельниченко Марина Василівна – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Співдоповідачі: Смирнов Сергій Львович – директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва; Ткаченко Оксана Володимирівна – керівник Служби у справах дітей Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

2. Інформація: «Про стан захворюваності на ГРВІ, ГРЗ та грип та готовність підпорядкованих закладів охорони здоров’я до роботи в передепідемічний та епідемічний періоди.

Інформує: Грицишин Леся Михайлівна – начальник управління охорони здоров’я Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами наради напрацьований протокол доручень.

image_printВерсія для друку