drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Загальні збори активу громадської спілки «Братерство учасників бойових дій України»

Напередодні Різдва в актовій залі Дарницької районної державної адміністрації відбулись загальні збори активу громадської спілки «Братерство учасників бойових дій України» – організації, яка об’єднує в своїх рядах переважну більшість   учасників антитерористичної операції – дарничан, учасників бойових дій, інвалідів війни, представників та мешканців багатьох інших регіонів України. Форум видався представницьким, адже серед присутніх було чимало цікавих гостей, легендарних бійців та відомих волонтерів. З привітальним словом та новорічними поздоровленнями до  учасників зборів звернувся голова правління спілки – Геннадій Королюк.  «Ми маємо віднайти всі можливості щоб забезпечити захист політичних, економічних, соціальних прав кожного нашого члена, іншого громадянина, надати допомогу кожному, хто її потребує» наголосив він у своєму виступі.

Зібрання продовжилось   виступом в.о. начальника Управління праці та соціального захисту населення – Захарова Юрія Анатолійовича, який підсумував діяльність управління за 2017 рік, поділився планами на прийдешній рік, вичерпно і фахово надав відповідь на питання що турбують учасників бойових дій, серед котрих найбільш актуальними виявились –   надання відшкодування на придбання житла, програми з оздоровлення, соціальна допомога учасникам бойових дій та їх сім’ям. Доповідь була підтримана тривалими оплесками, що засвідчило задовільну роботу управління у напрямку соціального захисту ветеранів та цілком вписалось у рамки новорічного настрою.

Підсумками попередньої діяльності та планами спілки на майбутнє поділився з присутніми член правління Сергій Сичевський – «Чимало уроків військово-патріотичного виховання молоді та юнацтва, волонтерських рейдів в зону АТО з необхідним облаштуванням та засобами індивідуальної медичної допомоги,  соціокультурних заходів з відзначення визначних та пам’ятних для ветеранів дат, надання   безкоштовних квитків на     культурно-масові заходи було здійснено в попередньому році. Надано гуманітарну допомогу лікарськими засобами та медичним облаштуванням закладам, де проходять лікування та реабілітацію учасники АТО на суму більш як 4 млн. грн.,   надано можливість членам спілки безкоштовно відвідувати басейни, курси масажу, тренажерні зали, фітнес-клуби, консультації та допомогу фахівців у галузі медицини та психології, багато іншого. Виготовлено  меморіальні дошки загиблим учасникам бойових дій  що мешкали в  Дарницькому районі. Надавалась допомога членам спілки – інвалідам війни та сім’ям загиблих учасників АТО в отриманні відшкодування на придбання житла в м. Києві, зроблено багато інших корисних справ, але попереду ще більше питань, які потрібно вирішити».

Далі естафету підхопив   член комітету по земельним питанням Юрій Томашевський, який розповів про перспективи забезпечення земельними ділянками учасників АТО та змістовно відповів на всі поставлені запитання. Едуард Кваша  – гість, що відвідав зібрання на прохання керівництва спілки розповів про можливість пільгового оздоровлення учасників бойових дій на власній базі відпочинку «Лагуна», що знаходиться в смт. Затока, продемонстрував відео та фото-матеріали що стосуються  пропозиції.

Збори продовжились голосуванням з питань порядку денного,  винесені на розгляд ветеранської спільноти пропозиції були підтриманні майже одноголосно та оформились в   ряд дуже важливих та необхідних рішень.

Кожен із присутніх на зібранні мав змогу поділитись своєю пропозицією, задати будь-яке запитання керівництву спілки стосовно нагальних проблем ветеранів, заходів та діяльності щодо їх вирішення, тощо. На всі питання, керівництвом організації було надано ґрунтовну та вичерпну відповідь, пропозиції  були прийняті до уваги та розглянуться на найближчому засіданні правління.

Збори закінчились на високій,  оптимістичній ноті,  адже коли йдеться про плани на майбутнє що стосуються не тільки окремого члена спілки, а кожного, нашої батьківщини – напевно не має бути інакше.

Учасники форуму з почуттям добре виконаної справи та в радісному передчутті  Різдвяних свят розходились по своїх домівках.

image_printВерсія для друку