drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Нагородження воїні-афганців відзнакою Президента України

14 лютого 2016 року о 15:00 за ініціативи голови Дарницької райдержадміністрації Геннадія Сінцова за підтримки громадської організації «Братерство учасників бойовий дій України» в приміщенні актової зали (вул. Кошиця, 11) до відзначення 27-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулось нагородження воїні-афганців відзнакою Президента України – пам’ятною медаллю «25 років виведення військ з Афганістану». З привітальними словами до всіх присутніх звернулись почесні гості: голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Дерев’янко Артур Валентинович, заступник голови Дарницької РДА – Захарченко Петро Петрович, легендарний комбат 79-ї високомобільної десантної бригади Колєйник Семен Андрійович (позивний Браво), голова правління громадської спілки «Крила 8 сотні» Міхнюк Ірина Володимирівна.

Зазначений захід був спрямований на підтримку ветеранів, інвалідів війни, учасників АТО, їх реабілітацію та адаптацію до мирного життя, повернення до соціуму.

По закінченню дійства відбувся соціально-культурний захід «Час дарувати кохання», який підготували волонтери району та члени громадських організацій «Територія захисту» і «Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну» до Дня всіх закоханих.

image_printВерсія для друку