drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Починаючи з 2004-го року щороку 15 лютого (відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року) Україна вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

Минуло 27 років з того моменту, коли остання колона радянських військ була виведена з Республіки Афганістан. В цей день біль втрати тих, хто не дочекався своїх близьких та рідних стає не таким відчутним, адже його поділяє вся країна.

12 лютого 2016 року вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та провели мітинг і в Дарницькому районі м. Києва. В парку ім. воїнів-інтерналіоналістів біля БРДМ-2 (бойова розвідувально-дозорна машина-2) (вул. Вербицкого, 1) зібралися ті, хто побував в горнилі бою, керівництво району, депутат Верховної Ради України Олександр Супруненко та депутат Київської міської ради VIII скликання Юрій Сулига,  учнівська молодь, мешканці та гості міста.

Зі словами вдячності до всіх присутніх звернулись: перший заступник голови Дарницької райдержадміністрації Василь Лозовий, голова міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко, Геннадій Королюк – голова Громадської організації «Братерство учасників бойовий дій України».

По закінченні мітингу настоятель Храму Рівноапостольної Великої княгині Ольги о. Всеволод відслужив молебен за загиблими під час виконання службового обов’язку.

image_printВерсія для друку