drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Привітання голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з Днем захисника України

Шановні захисники нашої Батьківщини!

Від свого імені, а також від імені усіх дарничан щиро вітаю вас зі святом!

Нашу армію об’єднує єдина мета і бажання – вплинути на майбутнє країни, відстояти ідеали демократії. Армія формує «обличчя» Батьківщини для усього світу. Україну сприймають як волелюбну, незламну, сильну, освічену, патріотичну державу.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їхї безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Дякую вам за вашу відвагу, професіоналізм, хоробрість, надійність і благородство.

Щиро бажаю всім військовим міцного здоров’я на довгі роки, миру, достатку та злагоди у родинах.

З повагою голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Геннадій Сінцов.

12 жовтня 2015 року з нагоди Дня захисника України в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Кошиця, 11) відбулось свято «Будемо гідні наших героїв».

На святі були присутні учасники АТО та їх родини, сім’ї загиблих воїнів, курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної гвардії України, члени громадської спілки «Братерство учасників бойових дій України», бійці 79 Миколаївської повітряно-десантної бригади та батальйону особливого призначення «Свята Марія».

Під час заходу військовий комісар Дарницького району міста Києва Віталій Чекаленко привітав усіх присутніх зі святом та вручив медалі «Захиснику Вітчизни» членам Громадської спілки «Братерство учасників бойових дій України». По закінченню нагородження хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників АТО.

Захід відбувся за ініціативи голови Дарницької райдержадміністрації Геннадія Сінцова за участі художніх колективів Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання.

image_printВерсія для друку