drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Участь Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району м. Києва у загальноміському заході «Юнь Києва запрошує»

26 вересня з 10:00 до 16:00 у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбулось традиційне свято столичної молоді «Юнь Києва запрошує». Цього року захід пройшов під гаслом «Місто відкритих людей».

Всі учасники заходу мали змогу взяти участь у великій захоплюючій станційній грі «Кварталами можливостей», «Кварталі корисного дозвілля», «Кварталі дитячої гри», «Кварталі відпочинку», «Кварталі спогадів», де особлива увага приділялась заходам інтеграції дітей, молоді, сімей в соціально-культурно-освітній простір територіальної громади міста Києва.

Спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району м. Києва організована презентація напрямків роботи та надавались консультації щодо отримання комплексу соціальних послуг з питань алко – та наркозалежності, надання соціально-психологічної допомоги переселенцям, учасникам АТО та членам їхніх сімей, а також з інших соціально важливих питань. Центром по роботі з дітьми та молоді за місцем проживання були представлені різноманітні гуртки та секцій для дітей соціально незахищених категорій. Також волонтери Центру організували ігротеку для найменших учасників свята. Спільно із Центром презентували свою діяльність Громадська спілка «Братерство учасників бойових дій в Україні» та Благодійний фонд «Марини Шеремет». За підтримки ГС «Братерство учасників бойових дій в Україні» та радника Міністра оборони з питань медичного забезпечення Анни Майбороди було проведено майстер-клас по наданню першої медичної допомоги. В рамках заходу «Юнь Києва запрошує» охоплено близько 200 осіб.

Загалом на святі було представлено 10 районних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та близько 40 різноманітних громадських, столичних, всеукраїнських та міжнародних організацій, серед яких ОБСЄ, ЮНІСЕФ та українсько-турецький культурний центр “Сяйво” за участю сімей переселенців, демобілізованих учасників АТО та членів їхніх родин.

У рамках заходу заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко разом із Уповноваженим Президента з прав дитини Миколою Кулебою відзначили подяками громадські та міжнародні організації, які долучилися до організації літнього відпочинку столичних дітей в Україні та за кордоном.

Захід “Юнь Києва запрошує” відбувається вже понад 20 років поспіль, але кожного року має свою специфіку та барви. Стати учасником заходу зміг кожен охочий, цьому сприяло програмне розмаїття свята, дружня атмосфера та цікаві активності.

image_printВерсія для друку