drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Стартував фестиваль української патріотичної пісні

Стартував фестиваль української патріотичної пісні, метою якого є підтримка бойового духу захисників України, відродження миру у нашій державі, виховання у молоді високих морально-етичних якостей, патріотизму, вмотивованої готовності до захисту Батьківщини.

Першою значущою подією фестивалю став святковий концерт, що відбувся 04.10.2016 року в «Київському міському клінічному шпиталі інвалідів Другої світової війни».

«Відкриття фестивалю саме на цій сцені є дуже символічним, адже серед вас є герої, які сьогодні захищають нашу Батьківщину, наше майбутнє та ветерани, що виборювали нашу свободу в минулому», – наголосив у своєму привітальному слові Геннадій Королюк голова оргкомітету фестивалю.

Організаторам фестивалю – Громадській спілці «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» за підтримки Дарницької районної в місті державної адміністрації вдалося створити атмосферу справжнього свята: зала неодноразово вибухала тривалими оваціями. На музичній сцені виступив молодий амбіційний український гурт «Одда», найкращий фолк-бенд року-гурт «ФРАЙДА» та відома українська поетеса Анастасія Дмитрук.

Також була надана волонтерська підтримка лікарськими засобами ветеранам війни, учасникам АТО, які лікуються в шпиталі, поповнення бібліотечних фондів госпіталю виданнями, що зібрані управлінням культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Відкриття фестивалю відбулося за підтримки відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю та ЗМІ Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району, Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району, БФ «МІСІЯ ДОБРА».
Про перебіг подальших подій фестивалью інформуватимемо Вас в фестивальних хроніках.

image_printВерсія для друку