drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Звіт про участь Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району м. Києва у загальноміському заході «Юнь Києва запрошує»

24 вересня 2016 року з 10:00 до 16:00 у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбулось традиційне свято столичної молоді «Юнь Києва запрошує».

Метою заходу є презентація безкоштовних соціальних послуг та послуг позашкільної освіти державних та громадських закладів міста Києва для дітей соціально незахищених категорій; популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки, популяризація волонтерського та скаутського руху серед дітей та молоді, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності, формування активної громадської позиції у сімей міста Києва.

Під час проведення заходу відбулась презентація кожного з районів міста Києва шляхом представлення різноманітних сервісних послуг як державного так і громадського сектору, які працюють на території району. Всі учасники заходу мали змогу взяти участь у великій захоплюючій станційній грі та різноманітних квестах, до яких було запрошено сім’ї переселенців, демобілізованих учасників АТО та членів їхніх родин.

Спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району м. Києва організована презентація напрямків роботи та надавались консультації щодо отримання комплексу соціальних послуг з питань профілактики алко-та наркозалежності, надання соціально-психологічної допомоги переселенцям, учасникам АТО та членам їхніх сімей, а також з інших соціально важливих питань. Центром по роботі з дітьми та молоді за місцем проживання були представлені різноманітні гуртки та секцій для дітей соціально незахищених категорій. Проводились майстер-класи з паперопластики, ляльки – мотанки та ін.

Волонтери Центру організували ігротеку для найменших учасників свята.

Активно долучились до міського заходу фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, які спільно із ГО «Маленький принц» надавали консультації дефектолога, логопеда та психолога, роздавали інформаційні буклети з соціальних питань.

Спільно із Центром презентували свою діяльність Громадська спілка «Братерство учасників бойових дій в Україні», БО «Благодійний фонд «Місія добра» та БФ «Міжнародне сприяння». Також свої послуги презентувала «Клініка дружня до молоді», надавались консультації медичним психологом клініки. Заходом «Юнь Києва запрошує» охоплено близько 250 осіб.

Загалом на святі було представлено 10 районних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіта близько 40 різноманітних громадських, столичних, всеукраїнських та міжнародних організацій, серед яких ОБСЄ, ЮНІСЕФ та українсько-турецький культурний центр “Сяйв

У святі взяли участь Уповноважений Президента України з прав дитини Кулеба М.М., заступник голови КМДА Старостено Г.В., начальник Служби у справах дітей та сім’ї Танцюра В.А., заступник директора Департаменту освіти, науки, молоді і спорту – начальник управління молоді та спорту Трофимов О.С., які відзначили Подяками найкращих працівників Центрів соціальних служб та партнерські організації, які допомагали в організації проведення оздоровлення дітей-клієнтів ЦСССДМ та реалізації соціальних проектів щодо допомого сім’ям, які опинились у кризі.

Захід “Юнь Києва запрошує” відбувається вже понад 20 років поспіль, але кожного року має свою специфіку та барви. Стати учасником заходу зміг кожен охочий, цьому сприяло  програмне розмаїття свята, дружня атмосфера та цікаві активності.

image_printВерсія для друку