drda
Київська Міська Державна Адміністрація

23 серпня 2019

СЬОГОДНІ ДАРНИЧАНИ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапору України, на площі біля Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відбулося урочисте підняття Державного Прапору України.

На урочисте підняття прапору завітали представники ветеранських, релігійних та інших організацій, учасники АТО, військовослужбовці, депутати Київської міської ради, члени Громадської ради при Дарницькій РДА та безпосередньо мешканці.

Відкрив захід акапельний хор з парафії Бориса і Гліба Української Греко-Католицької Церкви із «Молитвою за Україну».

Після чого відбулося вручення паспортів громадянина України у формі I-Di (айді) карток членам учнівського самоврядування – юнакам та дівчатам.
Юні лідери присягнули на вірність Україні.

Усіх полеглих воїнів, хто поклав своє життя на вівтар свободи і незалежності: Героїв Небесної Сотні, героїв АТО – вшанували хвилиною мовчання. Спільну молитву за Україну та український народ провели одразу три священослужителі – військовий священник синодального управління військового духовенства ієрей Андрій Тищенко, настоятель парафії Бориса і Гліба Української греко-католицької церкви на позняках Андрій Боднарук та настоятель храму Петра і Павла Православної Церки України отець Григорій Большаков.

Також, одночасно відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України у парку «Позняки» та мікрорайоні Бортничі (перехрестя вул. Харченка та вул. Світлої).

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах! Зі святом!

image_printВерсія для друку