drda
Дарницька  районна в місті Києві державна адміністрація

Свято футболу

Свято футболу в Дарницькому районі відбулось цими вихідними!

В неділю, в парку «Партизанська слава», з нагоди Міжнародного дня друзів відбулись змагання з футзалу, тематичні майстер-класи та відкриті тренування від майстрів шкіряного м’яча. З малечею та дорослими, що захоплюються футболом поділились професійним досвідом фахівці своєї справи – кращі гравці команд, що приймали участь у змаганнях. Набутий прихильниками футболу досвід, стане певним кроком у розвитку їх майстерності та професійному зростанні, мотивацією для досягнення нових вершин.

Справжньою окрасою свята став матч між командою «БРАТЕРСТВА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» та командою ДЮСШ «АТЛЕТ». У важкій, але захоплюючій боротьбі команда «БРАТЕРСТВА» зіткнулась з потужною командою, що здобула історичне досягнення у своїй діяльності – увійшла в 16-ку найсильніших команд Дитячо-юнацької футбольної ліги України – головного футбольного турніру, в якому змагаються молоді футболісти з кожного куточка країни.

Перша половина зустрічі пройшла за повної переваги команди «БРАТЕРСТВА» та завершилась з рахунком 2:0. Друга частина зустрічі розпочалась з прикрого для команди «БРАТЕРСТВА» пенальті, що було з успіхом реалізовано досвідченим гравцем «АТЛЕТА». Надалі, в драматичній боротьбі, скориставшись помилками та втомою суперника, гравці «АТЛЕТА» відзначились ще двічі. Ближче до кінця зустрічі команда «БРАТЕРСТВА», що змогла зосередити свої вольові зусилля та відновити перевагу, «розписалась» у воротах суперника ще одним красивим голом.

Результат зустрічі – 3:3 на користь дружби, що загалом дуже символічно в Міжнародний день друзів.
Організатори: ГС «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ», Дарницька районна у місті Києві державна адміністрація.

Партнери: ФК «АТЛЕТ», КП «Спортивний комплекс».

image_printВерсія для друку