drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Уроки мужності від громадської спілки «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ»

Громадською спілкою «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» у рамках фестивалю української патріотичної пісні в навчальних закладах № 113 і № 296 було проведено уроки мужності та військово-патріотичного виховання молоді та юнацтва на прикладі доблесті та героїзму ветеранів війни, учасників антитерористичної операції.

Захід спрямований на формування у молоді та юнацтва почуття патріотизму, виховання морально-етичних цінностей, шанобливого ставлення до захисників Вітчизни, виховання громадянських почуттів і свідомості, поваги до Конституції та інших законів України, соціальної активності і відповідальності за доручені державні та громадські справи. Завданням військово-патріотичних уроків єрозвиток здібностей у юнацтва до аналізу зовнішнього та внутріполітичного становища, вміння на цій основі самостійно адекватно оцінювати події, що відбуваються у державі і світі, свою роль та місце в цих подіях.

Головна мета військово-патріотичного виховання підростаючого покоління – підготовка та виховання самовідданих, вмотивованих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілісності та незалежності України.

Діти були зацікавлені повчальними розповідями розвідника – учасника бойових дій, старшини повітряно-десантного штурмового батальйону Фаренюка Володимира Леонідовича, який поділився з ними своїм багатим військовим досвідом, розповів про доблесть та героїзм своїх побратимівзахисників України, які стали для молодих слухачів прикладом для подальшого наслідування.

image_printВерсія для друку