drda
Київська Міська Державна Адміністрація

Відбулось закриття фестивалю української патріотичної пісні

14 жовтня 2016 року в Палаці культури «Дарниця» (вул. Заслонова, 18) відбулось закриття фестивалю української патріотичної пісні, організоване Громадською спілкою «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» за підтримки Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Гостей заходу, а саме військових, які повернулись із зони проведення АТО та їхні сім’ї, з Днем захисника України, Днем козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці привітав заступник голови Дарницької райдержадміністрації Петро Захарченко: «День захисника України на наших очах стає всенародним, не дивлячись на те, що це відносно молоде свято. Я хочу від імені усіх дарничан подякувати кожному бійцю за патріотизм, хоробрість, незламність, за справжній український бойовий дух, який ви проявляєте під час захисту свободи та територіальної цілісності нашої держави. Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, достатку та злагоди у родинах».

До теплого привітання приєднався голова Громадської спілки «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» Геннадій Королюк.

На музичній сцені ПК «Дарниця» виступили молоді та талановиті виконавці: чарвна співачка, авторр текстів та композитор «Ейра», неперевершений український гурт «Врода», молодий амбіційний український гурт «SHOPPING HOUR», співачка з казковим голосом Лілія Королюк та інші.

Окрім святкового концерту насолодились виставкою картин учасників АТО.

image_printВерсія для друку